Letecké foto Cheb

Letecké foto (nejen) pro Cheb a okolí

Fotografie a video z dronu

Letecké fotografie dodají vaší prezentaci originalitu a poskytují jedinečnou možnost zaznamenat objekty (nemovitosti, pozemky, krajinu, památky, technické objekty, průběh výstavby atd.) s výrazně větší výpovědní hodnotou, než kterou nabízejí pozemní záznamy. Váš objekt zdokumentujeme z výšky od několika metrů do max. 120 metrů ať už formou digitálních leteckých fotografií nebo leteckého videa. Dron má oproti klasickému letadlu výhodu nejen ve stabilitě, ale hlavně v možnosti fotit a natáčet v jinak nedostupných místech. Letecké foto pořizujeme jak pro účely prezentace, tak pro účely kontrolní a revizní - monitoring staveb, detaily střech, komínů, vrcholky stromů apod. Náš bezpilotní systém (dron) je schopen provozu i v interiérech (např. výrobní, skladovací a výstavní haly apod.)


Využití leteckých fotografií a videa z dronu

  • Prezentace nemovitostí a pozemků
  • Prezentace hotelů a resortů
  • Prezentace sportovišť
  • Dokumentace územního rozvoje
  • Dokumentace archeologických nalezišť
  • Dokumentace průběhu stavby
  • Monitoring detailů staveb
  • Dokumentace krajiny


Registrace dronu a pilota

Náš bezpilotní systém i pilot jsou registrováni u Úřadu pro civilní letectví (ÚCL) a pojištěni k odpovědnosti za případné škody z provozu bezpilotního letounu. Také jsme držiteli povolení k vykonávání leteckých prací.


Letecké panorama

Letecká panoramata jsou doplňkovou službou k leteckému snímkování. Letecké panorama poskytuje celkový výhled do krajiny v okruhu 360 stupňů – podobně jako ze skutečné rozhledny. Z leteckých panoramat dokážeme vytvořit také interaktivní virtuální prohlídky terénu, budov, historických objektů, průmyslových areálů a podobně. Letecká panoramata lze prezentovat mj. na sociálních sítích jako Facebook, Instagram ...

Parametry

Rozlišení fotografií: 12 - 48 Mpx
Formáty fotografií: TIFF, JPG, RAW
Rozlišení videa: 4KOtvírací doba

Pondělí: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Úterý: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Středa: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Čtvrtek: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Pátek: ZAVŘENO (pouze výdej zakázek)

Rychlý formulář

Váš e-mail:
Váš dotaz: